معرفی برند آیدین

معرفی برند آیدین

معرفی برند آیدین

برند آیدین ، یکی از برندهای موفق ایرانی است که در سال 1361 به ثبت رسید. شکل گیری این برند به این شکل بود که در سال 1361 ، آقای غائب علی بیوک ، سهام خود را به آقایان رسول بیوک و برادرش واگذار کرد و از آن پس خطوط تولیدی جدیدی از قبیل بیسکوئیت ، تافی مغزدار ، آبنبات ، ویفر ، پاستیل و انواع شکلات راه اندازی شد. در این مقاله قصد داریم به بررسی تاریخچه ی برند آیدین و محصولات آن بپردازیم.


تاریخچه ی برند

فعالیت این شرکت ، مربوط به سال 1324 است. دقیقا در زمانی که دو برادر ، با کوله باری از تجربه در زمینه تولید شیرینی و شکلات از کشور روسیه به ایران بازگشتند و کار خود را در کارگاهی در شهر تبریز شروع کردند. در ابتدای امر ، آنها به تولید آبنبات ، تافی و شکلات پرداختند که ایریس نام گرفت.

سرانجام در سال 1340 شرکت داداش برادر رسما به ثبت رسید و تنوع محصولات بالا رفت. در سال 1361 برند محصولات به نام آیدین ثبت شد. شرکت آیدین توانست با در اختیار گرفتن 18 مرکز پخش در استان ها ، جایگاه خود را در سطح بازارهای داخلی و بین المللی محکم کند. محصولات تولیدی این برند دارای استاندارد ملی ایران بوده و با سلامت انسان و محیط زیست کاملا مطابقت دارد.


شما می توانید برای مشاهده ی کلیه ی محصولات آیدین ، به فروشگاه انصار کالا مراجعه کنید.

نگین رنجبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *